Українська правда

Динамо оновило своє історичне "досягнення" за кількістю програних поспіль матчів в УПЛ

Олексій Мурзак — 1 грудня 2025, 17:51
Динамо оновило своє історичне досягнення за кількістю програних поспіль матчів в УПЛ
СК Полтава

Динамо вперше в історії програло чотири поспіль матчі в Українській Прем'єр-лізі.

У 14-му турі кияни зазнали поразки від аутсайдера чемпіонату СК Полтава. Цей поєдинок був дебютним для Ігоря Костюка в ролі виконуючого обов'язки головного тренера після звільнення Олександра Шовковського.

До цього столичний клуб в чемпіонаті України програвав максимум два поспіль матчі, а історичне "досягнення" у три гри чинний чемпіон поставив після програного поєдинку Колосу в попередньому турі.

Раніше кияни ще під керівництвом Шовковського також поступилися ЛНЗ та Шахтарю відповідно.

Динамо після цієї поразки з 20-ма балами залишилося на 7-му місці в турнірній таблиці УПЛ. Водночас Полтава набрала 9 очок, однак не змогла залишити останню сходинку першості.

Динамо Київ СК Полтава Чемпіонат України, УПЛ
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік