"Чорноморець" не зміг виграти у "Джорджії"

Сергей Шемшученко — 4 липня 2008, 13:48

Черговий контрольний матч в нинішньому міжсезонні "Чорноморець" зіграв на виїзді у Сімферополя. Одесити зіграли "товарняк" зі срібним призером грузинської першості "ВІТ-Джорджія" (Тбілісі), яка проводить збір на ФК "Кримтеплиця".

На 27-ій хвилині лівий півзахисник грузинської команди Датунашвілі вдало зіграв на добиванні - 0:1.

На 30-ій хвилині Владов головою зрівняв рахунок, скориставшись навісною передачею Коритько - 1:1. На 44-ій хвилині Коритько увірвався до штрафного майданчику суперників, але був збитий. Сам Коритько реалізував пенальті - 2:1.

На 48-ій хвилині Ширяєв невдало відбив м'яч головою за межами штрафної, і Ліпартія вразив порожні ворота - 2:2.

"Чорноморець" - "ВІТ-Джорджія" (Тбілісі, Грузія) - 2:2 (2:1)

Голи: Владов (30), Коритько (44-пенальті) - Датунашвілі (27), Ліпартія (48).

"Чорноморець": Приходько (Ширяєв, 46), Нижегородов (Карамушка, 46), Гришко (Корнєв, 76), Мжаванадзе (Шандрук, 63), Белецький, Левіга (Де Ла Аса, 46), Коритько (Політило, 75), Гілазєв (Васін, 83), Владов (Рінар Валєєв, 72), Васкес, Мельо (Венглинський, 46).

«ВІТ-Джорджія»: Бедіашвілі, Хурцилава, Квахадзе, Ломая, Бечвая, Размадзе, Датунашвілі, Кліміашвілі, Мелкадзе (Кваджинадзе, 46), Гучашвілі (Кварацхелія, 46; Беріашвілі, 75), Ліпартія.

Попереджені: Владов, Нижегородов, Мжаванадзе, Шандрук - Датунашвілі, Ломая, Бечвая.