Бистров: Шкода, що Блохін не грає в "Москві"

Сергей Шемшученко — 10 травня 2008, 20:40

Півзахисник Петро Бистров, автор єдиного м'яча в матчі 10-го туру чемпіонату Росії "Шинник" - "Москва" (0:1) по закінченні двобою розповів, що був упевнений у перемозі своєї команди.

"Шинник" - гарний колектив, і наш матч був дуже нервовий, усе-таки суперники - сусіди в турнірній таблиці, а двобої між сусідами звичайно називають іграми за шість очок. Але, незважаючи на те, що напруга не відпускала до останньої хвилини, я був упевнений, що ми дожмемо ярославців.

У другому таймі вони практично не створювали моментів. Ми ж повинні були забивати вже в дебюті матчу пару м'ячів, та й потім шансів у нас було набагато більше. Головний тренер ФК "Москви" сказав, що він забив би шість? Що ж, шкода, що Блохін не грає в "Москві" - сказав Бистров.