Українська правда

Стало відомо, чи поїде Усик у Москву битися з Гассієвим

Сергей Шемшученко — 16 липня 2018, 11:37
Олександр Усик

Український чемпіон Олександр Усик йде в Росію в гарному настрої.

Про це розповів сам боксер.

Заява прозвучала на фоні розмов менеджерів Усика про зрив бою через проблеми у приймаючої сторони.

"Моя підготовка проходила на олімпійській базі в Києві. Це ідеальне місце для тренувань. Я провів там багато часу до Олімпіади. Я жив і тренувався там багато років. Це база, яка пропахла спортивним духом. Пропахла роботою. Мій тренувальний табір? Я вставав о 4:50 ранку кожен день і запалював себе. Щоб перебудуватися, ви повинні запалювати, що я і робив. Я насолоджуюся важкими тренуваннями, люблю тиск, можете повірити в це? Можливо, я трохи божевільний", - сказав Олександр.

"Для спарингів ми намагалися знайти когось, у кого такий же стиль, як у Мурата. Це важливо. Коли вони виконують ту ж роботу, що і Мурат, це допоможе мені вивчити конкретні комбінації проти нього. У роботі важлива дисципліна. Одним із найбільш важливих компонентів, який вимагається від боксера для досягнення найвищого успіху, є дисципліна. Дисципліна перевершує все", продовжує Усик.

"Бій у Росії? Я схожий на людину, яка боїться битися? Я прекрасно почуваюся. Я атлет, воїн. Мене не хвилює, де битися, я просто хочу бою. Я знаю, що в Україні буде чудова підтримка. Що стосується мене, то я готовий, моя команда готова. Ми всі їдемо в Москву з хорошим настроєм. Який боєць Гассієв? Ви можете подивитися на YouTube. Скажу тільки одне: він сильний хлопець. І зараз, слава Богу, Мурат і я будемо воювати за титул Мохамеда Алі і абсолютного чемпіона світу ", - наводить слова Усика Strana.ua.

Нагадаємо, що Росія пригрозила Усику судом.

Раніше промоутер Усика зізнався, що бій із Гассієвим на межі зриву.