Кубок Світу. Кращою серед українок у спринті виявилася Бурдига, яка показала 10-й результат

Сергей Шемшученко — 9 січня 2015, 18:20

У п'ятницю, 9 січня, в рамках четвертого етапу Кубка світу в німецькому Оберхофі пройшла спринтерська гонка у жінок.

Умови гонки видалися не з легких - погана видимість та майже шквальні пориви вітру, пише biathlon-ua.org.

Стрільба на рубежах більше нагадувала лотерею "кому пощастить з вітром". І всього дві спортсменки відзначилися чистим результатом, серед яких і українка Наталія Бурдига.

Та час, витрачений на рубежах, дозволив їй фінішувати тільки на 10-й позиції. Та в цілому це найкращий показник нашої збірної.

Другою біатлоністкою з точною стрільбою стала італійка Ніколь Гонтьє, яка завоювала бронзу спринту.

Срібло дісталося її колезі по команді - Доротеї Вірер.

А перемогу святкувала чешка Вероніка Віткова.

Два штрафних кола вона компенсувала неймовірною швидкістю і привезла на фініш майже десять секунд запасу.