Гонка чемпіонів. У мас-старті Валя Семеренко стала 8-ою, Віта - 9-ою

Сергей Шемшученко — 6 квітня 2013, 17:02

У суботу, 6-го квітня, у Москві відбувається традиційна Гонка чемпіонів з біатлону.

Формат гонки передбачає три складових. На першому етапі спортсмени визначають свої стартові номери на перестрілці, потім проходять гонки з масовим стартом, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

За підсумками мас-стартів формуються пари учасників для змішаної естафети.

На чотирьох вогневих рубежах мас-старту Валя та Віта Семеренко допустили по три промахи і, незважаючи на невелике 30-метрове штрафне коло, фінішували на 8-й і 9-й позиціях відповідно.

Першою ж фінішну стрічку мас-старту перетнула Анастасія Кузьміна. Другою стала Кайса Макаряйнен, а третє місце Дарья Домрачьова вирвала у Марі-Дорен Абер.

Мас-старт (жінки)
1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 19:12.2 (1)
2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) - +1.8 (1)
3. Дарья Домрачьова (Білорусь) - +2.2 (2)
4. Марі Дорен-Абер (Франція) - +2.4 (2)
5. Ольга Вілухіна (Росія) - +5,5 (2)
6. Габріела Соукалова (Чехія) - +17.0 (2)
7. Тура Бергер (Норвегія) - +46.8 (3)
8. Валя Семеренко (Україна) - +54.0 (3)
9. Віта Семеренко (Україна) - +1:00.4 (3)
10. Міріам Гьосснер (Німеччина) - +1:10.3 (7)

Чоловічу гонку виграв росіянин Антон Шипулін. Яков Фак і Бьорн Феррі також зайняли місця на подіумі.