Українська правда

Український жіночий легіон. Огляд вихідних

Сергей Шемшученко — 10 листопада 2009, 12:23

Одразу троє українок - Олександра Горбунова, Аріна Маркотенко та Ольга Мазніченко - представляють нашу країну в іспанській LBF.

В рамках 6-го туру першості LBF "Гран Канарія", у складі якої виступає Аріна Маркотенко обіграла "Ібіцу" з рахунком 94:74. В активі українки, котра провела чи не найкращу свою гру від початку чемпіонату, - 10 очок, 4 підбирання та 1 передача.

"Авеніда" Олександри Горбунової здобула перемогу над "Олесою" з рахунком 80:72. Трохи більше ніж за 10 з половиною хвилин українка відзначилася 5 очками (1/2 двоочкових, 1/1 триочкових кидків), 1 підбиранням й 1 блок-шотом.

Ще одна українка, Ольга Мазніченко, участі в матчі "Сельта" - "Хондаррібія-Ірун", який відбувся 5 листопада, участі не брала.

Продовжують приносити перемоги своїм командам у французькій LBF Валерія Бережинська та Олеся Малашенко.

Так, в рамках 8 туру чемпіонату LBF "Мондевілль" обіграв "Армантьєр" з рахунком 65:44. Валерія Бережинська вже традиційно зіграла як справжній лідер своєї команди. За 26 з половиною хвилин, проведених на паркеті, українка відзначилася 21 очком (9/15 двоочкових, 3/4 штрафних), ставши найрезультативнішим гравцем своєї команди, та 8 підбираннями.

"Аррас" і "Вілльньов" у неділю закривали 8 тур першості LBF. Інтриги протистоянню додавало й те, що обидва суперника, маючи в активі по шість перемог і одній поразці, ділили четверту - п'яту сходинки турнірної таблиці, а в разі перемоги в очному протистоянні наздоганяли лідера "Тарбе". Переможцем зрештою став "Аррас", обігравши "Вілльньов" з рахунком 74:69 (24:17, 15:18, 16:14, 19:20). Олеся Малашенко стала однією з головних дійових осіб матчу, відзначившись 17 очками, 3 підбираннями та 1 передачею.

У 3 турі першості Туреччини "Самсун", у складі якого виступає Любов Альошкіна, доволі несподівано обіграв "Галатасарай". Українка, провівши на паркеті 30 хвилин, відзначилася 3 очками, 4 підбираннями, 2 передачами та 1 перехопленням.

В 7 турі першості Угорщини "Шегед" Олени Жержерунової обіграв у столиці місцевий "Будапешт" з рахунком 82:69. В активі українки, котра провела у грі 25 хвилин, 10 очок, 7 підбирань, 3 передачі, 3 перехоплення та 1 блок-шот.

В рамках 5 туру першості Румунії команда Олени Огородникової "Тарговіште" обіграла "Александрію" з рахунком 87:52. Українка провела на паркеті 15 з половиною хвилин, але була малопомітною, відзначившись 2 очками, 4 підбираннями та 3 перехопленнями. Однак не варто забувати, що ця гра стала для Олени лише другою у складі колективу. За кілька днів до цього, в 4-му турі, "Тарговіште" обіграв "Крайову" 85:55, а Олена Огородникова записала на свій рахунок 9 очок, 5 перехоплень, 4 підбирання та 3 передачі. В даний момент "Тарговіште" із чотирма перемогами впевнено лідирує у групі "Південь-Схід" румунського чемпіонату.

"Фаенца" Олександри Приступи у грі з "Умбертіде", яка закривала 5 тур італійської LBF, сьогодні здобула перемогу з рахунком 68:65. Вийшовши у стартовій п'ятірці, українка за 17 хвилин, проведених на майданчику, відзначилася 4 очками (при стовідсотковій реалізації - 2/2 двоочкових кидків), 11 підбираннями та 1 блок-шотом.

За матеріалами basket-ball.com.ua