Суперліга. "Одеса" вирвала перемогу у "Дніпра", "Ферро" розгромив "Галичину"

Сергей Шемшученко — 1 грудня 2013, 15:40

"Дніпро" поступився "Одесі" на останніх секундах напруженого та рівного матчу, що завершився з рахунком 62:64.

Переможним для "акул" став кидок Джастіна Лава, якому не звикати брати на себе відповідальність у вирішальні моменти, пише офіційний сайт Суперліги.

Перша половина матчу минула у рівній боротьбі. Навіть незважаючи на невтішну реалізацію кидків із середньої дистанції (4/16), "дніпряни" не дали суперникові захопити ініціативу, а Станіслав Тимофеєнко до великої перерви ледь не оформив дабл-дабл, здобувши 10 очок і зібравши 8 відскоків.

У підсумку другу половину матчу команди розпочали за рівного рахунку 29:29. Напружена боротьба тривала до останніх секунд матчу, аж поки його остаточний рахунок не встановив захисник "Одеси" Джастін Лав.

У паралельному поєдинку "Ферро-ЗНТУ" завдав поразки "Політехніці-Галичині", переконливо обігравши одного з фаворитів чемпіонату з рахунком 84:68.

Захопивши ініціативу у стартовій чверті, запорізька команда розвинула успіх протягом десяти наступних хвилин. У підсумку перша половина завершилася з переконливою різницею у рахунку на користь "Ферро" - 44:25.

До заключної 10-хвилинки запоріжці підійшли, ведучи +23. І хоча остання чверть завершилася на користь "Галичини", відіграти таке солідне відставання "леви" були не в змозі.