Суперліга. "Хімік" вирвав перемогу у "Миколаєва"

Сергей Шемшученко — 23 листопада 2013, 19:05

Один із лідерів чемпіонату "Хімік" вирвав виїзну перемогу у "Миколаєва" з рахунком 65:62, зумівши переломити хід дербі лише на останніх секундах.

Протягом двох перших чвертей на паркеті точилася рівна боротьба, пише офіційний сайт Суперліги.

Господарі паркету намагалися відірватися від суперника, однак "Хімік" завершив першу половину за мінімальної переваги - 32:31.

Не змінилася ситуація на паркеті й після великої перерви. Доля ж матчу була вирішена впродовж п’яти останніх секунд. За рахунку 63:62 захисник "Хіміка" Джамал Шулер холоднокровно реалізував обидва штрафні, а заключна атака "Миколаєва" успіху "корабелам" не принесла.

МБК "Миколаїв" - "Хімік" 62:65 (19:18, 12:14, 15:13, 16:20)
"Миколаїв": Кеджо (14), Брістол (14 + 10 підбирань), Пейнерс (10 + 7 підбирань + 6 передач)
"Хімік": Тревіс (17 + 7 підбирань), Шулер (9 + 9 підбирань), Рябчук (9)