Суперліга. Хімік у Києві переміг Будівельник, здобувши 29-у звитягу

Сергей Шемшученко — 28 березня 2015, 15:51

Хімік здобув нелегку, але важливу з психологічної точки зору, перемогу над своїм головним конкурентом Будівельником.

Таким чином, южненці вже втретє у сезоні обіграли столичний клуб, а також збільшили власну рекордну серію без поразок до 29-ти матчів поспіль, інформує сайт Суперліги.

Упродовж першої половини на паркеті столичного Палацу спорту точилася боротьба рівних суперників. Будівельник, який мав незначну перевагу у боротьбі за підбирання, активніше розпочав матч і навіть повів у рахунку +10.

Однак два важливі триочкові від Максима Корнієнка та Сергія Попова не дозволили господарям розвинути успіх. У другому періоді вже южненці на чолі з Рамоном Муром вели перед, вдало атакуючи з периметра. Втім, найцікавіше команди залишили на другу половину (32:34).

Переломною стала третя десятихвилинка, в ході якої столичні баскетболісти зуміли здобути ледь не вдвічі менше очок, ніж суперник. І лише, коли перевага Хіміка сягнула максимальних 15-ти очок, "бігмени" Будівельника дещо скоротили розрив у рахунку (43:54).

Камбек Дениса Лукашова та партнерів, котрі за кілька стартових хвилин четвертої чверті відіграли дев’ять очок, дозволив їм повернутися у боротьбу, проте южненці зуміли зберегти переможну різницю у рахунку до фінальної сирени.