Суперліга. Дніпро здолав БК Київ, а БК Одеса був сильнішим за Галичину

Сергей Шемшученко — 2 листопада 2014, 16:06

Остаточно перехопивши ініціативу в останній чверті, Дніпро у боротьбі обіграв Київ.

Дует форвардів Дніпра у складі Станіслава Тимофеєнка й Андрія Малиша відіграв ключову роль у перемозі своєї команди, здобувши 30 очок і зібравши 19 відскоків.

Окрім того, на їхньому спільному рахунку 7 передач, 6 перехоплень, 3 блок-шоти та 44 бали РЕ, пише офіційний сайт Суперліги.

У паралельному матчі Одеса виявилася сильнішою за львівську Політехніку-Галичину, завдавши суперникові поразки з рахунком 75:69.

У другому матчі поспіль Денис Носков став найкращим гравцем у складі Одеси.

Потужно проведена стартова десятихвилинка (22:2) забезпечила Одесі переконливий гандикап перед великою перервою. І хоча гості зуміли оговтатися від удару, їи вдалося тільки скоротити рахунок.