Суперліга. Дніпро не мав проблем з Миколаївом, Галичина розгромно програла Будівельнику

Сергей Шемшученко — 9 січня 2015, 20:19

Оновлений склад Миколаєва, який днями залишила низка ключових виконавців, дав бій Дніпру на домашньому паркеті, однак поступився гостям із рахунком 64-78.

Незважаючи на кадрові втрати, "корабели" надзвичайно активно розпочали матч, повівши 8-0. І хоча поступово дніпропетровська команда вирівняла гру, тріо Шундель-Сізов-Кушніров досить довго підтримувало паритет.

Особливо активним був Олександр Сізов, котрий до великої перерви відзначився 17 очками, 3 підбираннями та 2 передачами.

Проте його зусиль, як і зусиль партнерів, уже в другій чверті виявилося замало для того, щоб зупинити ривок Дніпра, що використав свою перевагу в передній лінії.

Тим більше, зовсім не пішли кидки в Олексія Онуфрієва, котрий змарнував усі свої 6 спроб із гри та 2 – з лінії штрафних. Тож на велику перерву команди вирушили за рахунку 34-50 на користь гостей, повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Упродовж третьої чверті, в якій Олексій Онуфрієв нарешті налаштував приціл, Миколаїв зумів дещо зменшити розрив у рахунку, втім дванадцятиочкове відставання перед заключним періодом відверто залишало "корабелам" небагато шансів на "камбек".

Ну а Станіслав Тимофеєнко й Павло Ревзін доклали максимальних зусиль для того, щоб остання чверть склалася на користь їхньої команди.

У матчі, який відбувся раніше, Політехніка Галичина була розгромлена Будівельником.