Суперліга. "Будівельник" у центральному матчі дня розгромив "Азовмаш"

Сергей Шемшученко — 1 грудня 2013, 15:32

"Будівельник" здобув переконливу перемогу над "Азовмашем", обігравши принципового суперника з рахунком 82:65.

Як і у матчі з "Донецьком", дует центрових "Будівельника" в особі Михайла Анісімова та Даріуша Лавриновича, котрі здобули більше половини командних очок, ще до великої перерви забезпечив господарям солідну перевагу - 43:29.

У другій половині гра вирівнялася, однак очкового запасу, здобутого впродовж двох перших чвертей, чинному чемпіону цілком вистачило для того, щоб почуватися у безпеці, пише офіційний сайт Суперліги України.

Так, майже повторивши сценарій попереднього поєдинку з донецькими "тиграми", підопічні Айнарса Багатскіса здолали ще одного представника зі Сходу України.