Суперліга. "Будівельник" на виїзді розгромив "Миколаїв"

Сергей Шемшученко — 3 листопада 2013, 15:40

До матчу з "Миколаєвом" команда Айнарса Багатскіса підходила, посідаючи десяте місце у турнірній таблиці - на одну сходинку нижче, ніж суперник.

Далися взнаки дві поспіль поразки від "Ферро" та "Галичини". Втім, саме у Миколаєві "Будівельник" зумів перервати смугу невдач у чемпіонаті, здобувши переконливу перемогу з рахунком 86:65.

Уже у першій половині гості окреслили власну перевагу, хоча "Миколаїв" гідно тримався, намагаючись не відпустити суперника далеко від себе. Причому, центровий "корабелів" Кервін Брістол мало чим поступався своїм опонентам.

Проте краща реалізація з гри дозволила "будівельникам" виграти першу половину з рахунком 43:33.

Остаточно ж питання про переможця матчу було зняте після третьої чверті, за підсумками якої перевага столичного клубу сягнула 18-ти очок, інформує сайт Суперліги.