Сергей Шемшученко — 18 жовтня 2008, 23:04

БК "Донецьк" - МБК "Миколаїв" 116:112 (36:31, 33:27, 15:26, 32:28)

Донецьк: Оуенс (29 + 9 підбирань), Такер (28), І. Кривич (17), Родрігес (10)

Миколаїв: Хлєбовіцкі (27), Онуфрієв (22), Гілевич, Раєвський - (18), Гладирь (17)

БК-93 "Пульсар"- "Азовмаш" 66:79 (18:24, 25:16, 11:25, 12:14)

Пульсар: Дьяпа (16), Артимович (11), Дятловський (10)

Азовмаш: Томпсон, Ель-Амін - (17), Сельєрс (14), Ліщук (13)

БК "Київ" - "Хімік" 90:62 (17:14, 30:18, 22:13, 21:17)

Київ: Байрамовіч (20 + 9 підбирань), Йєретін (16), Райт (12), Пенн (11)

Хімік: Чакіч (12), Бедер (10 + 8 підбирань), Келлі (10)

Сьогодні у столичному "Меридіані" у надпринциповому протистоянні зійшлися віце-чемпіон - БК "Київ" та бронзовий призер минулорічної першості - БК "Хімік".

Обидві команди досі не зазнавали поразок у суперлізі зразка-2008/09. Тому сьогоднішня гра мала відповісти на питання: "чий баскетбол кращий?".

Відверто кажучи, хоч якась інтрига у цій зустрічі зберігалася лише до великої перерви. Підопічні Саші Обрадовича з перших хвилин захопили лідерство та впевнено продовжували його збільшувати.

Першу половину гри "вовки" закінчили з перевагою у 15 пунктів - 47:32. Творцями цього суттєвого відриву у складі "столичних" були Кенан Байрамович, Скуні Пенн та Брент Райт.

Після перерви малюнок гри не змінився. "Столичні" лише збільшували свою перевагу, не даючи гостям з Южного ані шансу навіть на відродження інтриги. На влучні постріли Олу Фамутімі та Горана Чакіча "Київ" відповів спуртом у виконанні Горана Єретина, Кенана Байрамовича та Манучара Маркоішвіллі.

Маючи тотальну перевагу у грі, Саша Обрадович у кінці надав шанс проявити себе молодим гравцям основи - Денису Лукашову та Олександру Липовому. Що правда, Дмитро Базилевський, відчувши повну безпорадність у грі основних гравців, також вирішив догравати матч з молодими українцями на паркеті.

У цій грі "Київ" був "на голову" сильніший за "Хімік", що відобразилося у підсумковому рахунку. 90:62 на користь киян.

Варто зауважити,що у цій зустрічі на майданчик, після тривалої перерви, повернувся капітан "вовків" та збірної Украіни - Артур Дроздов. Він провів у грі 22 хвилини (8 очок та 7 підбирань), зробивши вагомий внесок у перемогу свєї команди.

"Сумихімпром"- БК "Полтава" 99:97 (35:25, 18:19, 23:23, 23:30)

Сумихімпром: Подорваний (16), Лекавічус (15), Кусо (13 + 7 підбирань), Грін (13)

Полтава: Сірутавічюс (18), Гуінн (16 + 7 підбирань), Ярутіс (16), Івшин (15)