Ліщук пробився до плей-офф чемпіонату Іспанії, де зіграє проти Реала

Сергей Шемшученко — 22 травня 2016, 17:19

В іспанському чемпіонаті зіграно матчі останнього туру.

Офіційний сайт ФБУ подає результати за участі команд українських легіонерів.

Мурсія Сергія Ліщука перемогла на виїзді Фуенлабраду - 73:61. Українець набрав 2 очка за 6 хвилин (1/1 двоочкових).

Для Ліщука сезон ще продовжується, оскільки Мурсія посіла у регулярному чемпіонаті 7-е місце (18 перемог у 34 матчах) і зіграє у чвертьфіналі плей-офф проти Реала.

Манреса Руслана Отверченка та Максима Сандула поступилася на виїзді Лабораль Кутча - 80:83. Сандул за 9 хвилин зробив 2 підбирання та 1 перехоплення. Отверченко не грав. Манреса завершила чемпіонат на 16-му місці - 10 перемог.

Обрадойро Артема Пустового програло вдома Унікасі - 64:77. Українець не грав. Його команда посіла у підсумку 15-е місце - 10 перемог.

Сарагоса В’ячеслава Кравцова вирвала на виїзді перемогу в Більбао - 73:72. Наш центровий за 31 хвилину набрав 7 очок (2/4 двоочкових, 3/8 штрафних), зробив 6 підбирань. Сарагоса фінішувала на 12-му місці - 13 перемог.