Кубок Суперліги. У фіналі проти "Ферро" гратиме "Говерла"

Сергей Шемшученко — 26 січня 2013, 18:47

Кубок Суперліги розіграють "Ферро-ЗНТУ" та "Говерла", яка у другому півфіналі здолала господаря Фіналу Чотирьох "Політехніку-Галичину" з рахунком 88:61.

У першій половині вболівальники побачили боротьбу двох рівних за силами команд, пише офіційний сайт Суперліги.

І хоча у другій чверті "ведмедям" вдалося повести +7, до великої перерви "Політехніка" відіграла відставання, а триочковий кидок Саші Васильєвіча на останніх секундах першої половини вивів господарів турніру вперед - 41:40.

Утім, друга половина була за гостями, яким вдалося нейтралізувати найгрізнішу зброю львів’ян - Владана Вукосавлевіча.

Протягом третьої десятихвилинки івано-франківська команда, яку за собою повів Кінделл Дайкс, вийшла вперед, лідируючи +5.

А за три неповні хвилини до фінальної сирени прохід Ярослава Лемика приніс "Говерлі" перевагу 73:63, яка у підсумку зросла до 15 балів.