Чемпіонат Європи (U-18). Українки програли Польщі

Сергей Шемшученко — 24 липня 2008, 09:55

Юніорська збірна України зазнала другої поразки у чвертьфінальному раунді чемпіонату Європи. Цього разу українки поступилися Польщі - 64:73.

Перед заключною чвертю підопічні Феодори Кочергіної відпустили суперниць на 11 пунктів (44:55). Утім, вже на початку четвертої їм вдалося скоротити відставання. У середині періоду збірній України не вистачило одного влучного дальнього кидка, аби зрівняти рахунок.

Більшого досягти українкам не вдалося. Одразу четверо дівчат набрали більше 12 очок. Катерина Дорогобузова і Юлія Березинець (по 14), Ольга Мазніченко (13), Ганна Єремейчук (12).

Сьогодні збірна України зустрінеться з Туреччиною. У разі перемоги у українок є шанс зачепитися за 3-4 місце у групі, що дасть можливість надалі виборювати 5 місце.

Польща - Україна 73:64