Чемпіонат Європи (U-16). Українці перемагають угорців

Сергей Шемшученко — 16 серпня 2008, 14:57

Чоловіча збірна України до 16 років відкрила лік перемогам на чемпіонаті Європи у Італії. Підопічні Віталія Чернія впоралися зі збірною Угорщини 68:49 у стартовому двобої групи В. Олександр Прокопенко записав до активу 15 балів. Олександр Мішула, В'ячеслав Бобров та В'ячеслав Моторчук додали до переможного здобутку 12 очок кожен.

Збірна України енергійно розпочала зустріч та повела перед 13:2. Угорці так і не прийшли до тями у першій чверті і поступалися 8:22 після десяти хвилин гри. Наші хлопці продовжили впевнено утримувати ініціативу та пішли на велику перерву за рахунку 37:23 на їх користь. Українці використали спурт 9:0 у третій чверті аби забезпечити собі безпроблемну кінцівку матчу.

Україна зіграє свій наступний матч сьогодні проти бронзових призерів попередньої першості Європи - збірної Литви, повідомляє ФБУ.