Гонщики F3 та GT Open протестували валенсійську трасу

Сергей Шемшученко — 27 липня 2008, 17:51

У цей вікенд на новому автодромі у Валенсії відбулася генеральна репетиція майбутнього Гран Прі Формули 1. Як остання перевірка роботи служб автодрому, керівництво траси запросило гонщиків іспанської F3 і міжнародної GT Open, причому на гонку відкритого чемпіонату GT завилися і гонщики Gp2 - серії, яка наприкінці серпня, разом з Формулою 1, проведе свій перший етап на новому вуличному автодромі.

Машина британця Майка Конвея і китайця Хо-Пін Туна першою пересікла лінію фінішу, причому Тун став першим китайцем, який виграв міжнародний етап GT. Гонщики отримали перемогу у складі італійської команди Scuderia La Torre, на другу сходинку подіуму піднялися батько і син, Лоріс і Ронні Кессель (Лоріс Кессель наприкінці 70-х намагався дебютувати у Формулі 1, заявився на шість Гран При і фінішував лише одного дня, 12-м, у Зольдері'76).

Екіпаж Twentytwo Motorsport Пелліццато і Чьочи закінчив гонку на третьому місці.