Українські тенісисти купили дрони для підрозділу Долгополова
![Українські тенісисти купили дрони для підрозділу Долгополова](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/6/4/35324/6480698cec09fa55c03ef3041aab37a3.jpg?w=760&q=90)
Колишні колеги екстенісиста Олександра Долгополова допомогли закупити дрони для підрозділу, де він проходить службу.
Про це повідомляє сам Долгополов.
"Друзі, дякую за допомогу нашому підрозділу, дрони вже почнуть працювати і робити бо бо окупантам. Слава Україні! Якщо когось не відмітив, вибачте", - зазначив Долгополов.
Довгополов зазначив акаунти Людмили і Надії Кіченок, Лесі Цуренко, Еліни Світоліної, Сергія Стаховського, Катарини Завацької, Катерини Байндль, Марти Костюк і тренера Станіслава Хмарського.
Нагадаємо, Довгополов у своєму підрозділі займається аеророзвідкою.