Джокович виграв чоловічий Вімблдон

Неймовірний фінал запам'ятається на довго
14.07.2019 21:10 3034 0

У неймовірному фіналі чоловічого Вімблдону, який тривав 5 годин 2 хвилини, Новак Джокович переміг Роджера Федерера.

Для визначення переможця спортсменам потрібно було 5 сетів. У першому і третьому Новак виграв на тайбрейку. У другому і четвертому сетах сильнішим був Федерер.

В останньому сеті справа дійшла до гри - перевага у два очки після рахунку 6:6. За рахунку 7:8 на подачі Федерера Джокович відіграв подвійний матчбол суперника і зрівняв рахунок 8:8. Гра у непоступливому ритмі дійшла до рахунку 12:12, за якого був тайбрейк - перемогу у ньому здобув Джокович.

The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Велика Британія, Лондон. Трава
Призовий фонд £15,982,000
Фінал, 14 липня
Новак Джокович (1) - Роджер Федерер (3) 7(7):6(5), 1:6, 7(7):6(4), 4:6, 12(7):12(3)

Нагадаємо, у півфіналі Федерер здолав Надаля, а Джокович впорався з опором 22-ї ракетки світу.