Кривдник Федерера став першим півфіналістом Australian open

22.01.2019 09:30 1878 0

15-а ракетка світу Стефанос Ціціпас став першим півфіналістом Australian Open-2019 у чоловічому одиночному розряді.

У чвертьфіналі 20-річний грек обіграв 24-го номера світового рейтингу Роберто Баутіста Агуті з рахунком 7:5, 4:6, 6:4, 7:6 (2).

Матч тривав 3 години 19 хвилин. За цей час Ціціпас зробив 22 ейси, 4 брейки і допустив 3 подвійні помилки. В активі Баутіста-Агуті 6 подач навиліт, 3 з 4-х реалізованих брейк-пойнтів і 2 помилки при подачі м'яча в гру.

У півфіналі суперником Ціціпаса стане переможець матчу Френсіс Тіафо - Рафаель Надаль.

За підсумками Australian Open Ціціпас вже забезпечив собі рекордну в кар'єрі 12-у сходинку в світовому рейтингу.

Australian Open - Grand Slam

Мельбурн, Австралія

Хард, одиночний розряд

1/4 фіналу

Призовий фонд — A$22,624,000

Стефанос Ціціпас - Роберто Баутіста Агут 7:5, 4:6, 6:4, 7:6 (2)

Нагадаємо, у четвертому колі Australian Open Ціціпас обіграв чинного чемпіона турніру Роджера Федерера. Тим часом Світоліна зіграє з чинною чемпіонкою US Open.