Лопатецька здобула четвертий титул в кар'єрі

13.01.2019 12:30 2620 0

Дарина Лопатецька виграла четвертий професійний титул.

У вирішальному матчі турніру ITF World Tennis Tour з призовим фондом $ 25,000 українська тенісистка здобула перемогу над представницею Китаю Ма Шуюе — 6:4, 6:3.

Зустріч тривала понад півтори години. За цей час Лопатецька подала три ейси при трьох подвійних помилках, зробила п'ять брейків і програла три гейми на своїй подачі.

Відзначимо, що обидві тенісистки пробилися в основну сітку через кваліфікацію, де 15-річна харків'янка отримала wild card, а в фіналі відбору відіграла у суперниці два матчболи.

Дарина виграла дванадцятий матч поспіль на хардових кортах в Гонконзі. Минулого тижня вона також стала чемпіонкою турніру.

Нагадаємо, 2018 року українка виграла два турніри ITF Pro Circuit з призовим фондом $ 15,000 в Анталії і угорському місті Байя.