Світоліна проходить до чвертьфіналу турніру в Монреалі

10.08.2018 08:05 3452 0

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна впевнено пройшла до чвертьфіналу турніру серії WTA Premier 5 в Монреалі.

На цих змаганнях Еліна захищає свій торішній титул.

У третьому колі українка переграла 43 ракетку світу британку Джоанну Конту, з рахунком 6:3, 6:4.

Матч тривав 1 годину 25 хвилин. За цей час Світоліна зробила 4 ейси, 4 брейки і допустила 3 ​​подвійні помилки. На рахунку Конти 4 подачі на виліт, 2 реалізованих брейк-пойнти, 5 помилок при подачі м'яча в гру.

У чвертьфіналі турніру в Монреалі суперницею Світоліної стане бельгійка Елісе Мертенс, яка в своїй грі третього кола переграла білоруску Аріну Соболенко.

У попередньому раунді Світоліна пройшла румунку Міхаелу Бузарнеску, яка отримала страшну травму.

Coupe Rogers - WTA Premier 5

Монреаль, Канада

Хард, одиночний розряд

Призовий фонд — $ 2,820,000

Еліна Світоліна — Джоанна Конта 6:3, 6:4

Нагадаємо, після перемоги у минулому раунді Світоліна висловила підтримку своїй травмованій суперниці.

А наступного дня Еліна розкритикувала дії лікарів.