Мій профіль

Долгополов розповів, коли повернеться на корт. ФОТО

09.08.2018 14:55 1166 1

Перша ракетка України Олександр Долгополов розповів, коли повернеться до гри.

Про це він повідомив на сторінці в Instagram.

"Як Ви помітили, я небагато грав у теніс цього року. З січня у мене були проблеми з кистю, яку ми намагалися вилікувати з усієї сили без хірургічних втручань.

На жаль, нам це не вдалося і довелося звернутися до лікарів. Операція пройшла успішно і ми сподіваємося на швидке одужання.

На корті ви зможете мене побачити не раніше 2019 року, буду тримати вас в курсі", — написав Долгополов.

 

Всем привет🙂👋🏻 как Вы наверное заметили,я не много играл в теннис в этом году. С января у меня были проблемы с кистью,которые мы старались вылечить всеми силами без хирургических вмешательств. К сожаления нам это не удалось и пришлось прибегнуть к помощи врачей. Операция прошла успешно и мы надеемся на скорейшее выздоровление. На корте вы сможете меня увидеть не ранее 2019 года,буду держать вас в курсе🐶✌🏻 Hey guys👋🏻 as you probably noticed I haven’t been playing much tennis this year. Had an ongoing wrist injury since after Australian open. We tried to heal it without surgery,but didn’t succeed. The surgery went well and we hope to recover soon. You won’t see me on court until 2019. Will keep you posted,take care❤️ #thedog

Допис, поширений Alex Dolgopolov AKA "THE DOG" (@alexdolgopolov)

Нагадаємо, Олександр Долгополов відмовився від участі в US Open через травму.

 

Джерело - Чемпіон.

Коментарі ()