Футзальний клуб знявся з чемпіонату України через російську агресію
![Футзальний клуб знявся з чемпіонату України через російську агресію](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/c/1/3454/c1a5247cda64133a7fac0f7f89bd5ee8.jpg?w=760&q=90)
МФК Рятувальник з Ромнів (Сумська область) достроково завершив змагання в Екстра-лізі та Кубку України.
Про це повідомляє Асоціація футзалу України.
Причиною такого рішення стала приналежність гравців до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України та переведення їх у стан повної бойової готовності, яка зумовлена військовою агресією Росії на прикордонних територіях України.
Рятувальнику буде зараховано дві технічні поразки з рахунком 0:5 у матчах проти Сокола і SkyUp та у матчі-відповіді Кубка України проти Урагану. У поточному розіграші клуб з Ромнів не здобув жодної перемоги - 5 нічиїх та 20 поразок.
Переглянути цей допис в Instagram
Зазначимо, що регулярний чемпіонат Екстра-ліги триватиме орієнтовно до 23 квітня. Наразі турнірну таблицю очолює Ураган з Івано-Франківська (21 перемога у 24 матчах).
Раніше збірна України з футзалу назвала склад на міжнародний турнір у Литві.