Українці завоювали 6 нагород і виграли загальний залік міжнародного турніру з греко-римської боротьби

— 19 березня, 12:19

Збірна України з греко-римської боротьби здобула шість медалей на 35-му міжнародному турнірі з греко-римської боротьби "Меморіал Крістіана Палусалу", який відбувся в естонському Талліні.

Українські "класики" посіли першу сходинку в загальнокомандному заліку.

Про це повідомляє Федерація греко-римської боротьби України.

Чемпіони та призери

• Золото: Віктор Петрик (63 кг); Максим Лю (67 кг); Артур Політаєв (72 кг); Руслан Конєв (82 кг).
  • Срібло: Андрій Вознюк (130 кг).
  • Бронза: Максим Євтушенко (67 кг).

Нагадаємо, українські "вільники" з 10 нагородами стали другими у командному заліку на міжнародному турнірі.

Напередодні стало відомо, що Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК про допуск до змагань представників країн-агресорок.

Російський спортивний функціонер: Євлоєва не пускають на відбір до Олімпіади через плакат проти нацизму