Мотор програв Валюру та завершив виступи в Європейському кубку IHF
![Мотор програв Валюру та завершив виступи в Європейському кубку IHF](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/f/e/12019/fe26a50d345a2879480d2de3586c815b.jpg?w=760&q=90)
Український Мотор програв ісландському Валюру у виїзному матчі 1/16 фіналу Європейського кубка IHF та завершив виступи на турнірі.
Господарі одразу взяли гру під контроль і Мотор мало, що зміг їм протиставити. На перерву українці пішли із відставанням у чотири м'ячі, проте після перерви не змогли знайти можливість скоротити. Валюр підтримував свою перевагу, зрештою переміг із різницею в п'ять м'ячів.
Валюр (Ісландія) - Мотор (Україна) 33:28 (16:12)
Валюр: Б. Густавссон, Фюлькіссон – Йонссон (7), Дордарссон (4), Сігурдссон, Полссон, Оскарссон, І. Густавссон (по 3), Гісласон, Гудмундссон, Хостерт, Фінссон (по 2), Нордберг (1), Рунарссон , Юліуссон, Вальдімарссон.
Мотор: Чудінов – Котюк, Тютюнник (по 6), Кубатко, Близнюк (по 5), Семенченко, Горовий (по 2), Рагозін (1), Лисак, Кравченко, Рубан, Кондрацький, Черевко, Заболотний.