Музичук здобула місце на Турнірі претенденток
![Музичук здобула місце на Турнірі претенденток](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/c/0/20083/c043f359a2a28056cb832d7468959289.jpg?w=760&q=90)
Українка Анна Музичук зіграє на шаховому Турнірі претенденток наступного року.
Музичук дійшла до півфіналу жіночого Кубка світу-2023 та змогла відібратись на Турнір претенденток. Путівки на це змагання мали б отримати троє найкращих шахісток Кубка світу. Втім разом із Анною до півфіналу дійшла і Алєксандра Горячкіна.
Росіянка до цього вже відібралась на Турнір претенденток, посівши друге місце на шаховому Гран-прі 2022-2023. Таким чином, інші три півфіналістки автоматом вийшли у це змагання. Окрім Музичук, це зробили болгарка Нургюл Салімова та китаянка Тань Жаньї.
Турнір претенденток відбудеться у квітні наступного року в канадському Торонто. Вісім шахісток розіграють між собою можливість зіграти за звання чемпіонки світу проти китаянки Цзюй Веньцзюнь.
Раніше повідомлялося, що Музичук взяла участь у рекламі турніру ФІДЕ, яку очолює росіянин.