Українські дзюдоїсти завоювали п’ять медалей на Кубку Європи

13.02.2023 16:29 773 0

Збірна України виборола п'ять медалей на Кубку Європи, що відбувся у болгарській Софії.

Українські спортсмени здобули на турнірі 5 нагород. У перший день змагань наші дзюдоїсти завоювали дві золоті медалі – відзначилися Микита Голобородько (вагова категорія до 66 кг) та Марія Буйок (до 48 кг). Марія у вирішальному раунді здолала француженку Анаїс Перро. Українка вже вп'яте відзначилася на континентальному Кубку.

Наступного дня Анна Казакова (до 78 кг) піднялася на другу сходинку п'єдесталу, ще одне срібло Україні приніс Євген Балевський (до 100 кг). Також у активі "синьо-жовтої" команди бронзова медаль – її виборола Наталія Чистякова (до 70 кг).

У підсумку Україна із п'ятьма медалями у доробку посіла третє місце у загальному заліку.