Збірна України виграла 11 медалей на чемпіонаті світу з боротьби

Олександр Булава — 24 жовтня 2022, 17:25

В іспанській Понтеведрі завершився молодіжний чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів молодше 23 років.

За підсумками світової першості українська команда здобула 11 медалей двох різних ґатунків.

Одразу шість медалей першості завоювали українські борчині. Найуспішною серед них стала Ірина Бондар, що здобула "срібло" у ваговій категорії до 62 кг. Бронзові медалі - на рахунку Аліни Грушиної (категорія - до 57 кг), Соломії Винник (до 59 кг), Катерини Зелених (до 65 кг), Маноли Скобельської (до 68 кг) та Анастасії Альпєєвої (до 76 кг).

Ще чотири медалі до заліку України додав турнір з вільної боротьби. Усі нагороди українців - Каміля Керімова (до 57 кг), Еріка Арушаняна (до 65 кг), Вадима Куриленка (до 74 кг) та Василя Сови (до 97 кг) - були бронзовими.