Жіноча збірна України здолала Словаччину у контрольному матчі

Віктор Слюсаренко — 1 жовтня 2022, 08:55

Жіноча збірна України з гандболу зіграла перший товариський поєдинок з командою Словаччини.

У словацькому Міхаловце синьо-жовті перемогли з рахунком 30:29.

Українки виграли перший тайм 18:15, на 10-й хвилині другого тайму господарки зрівняли рахунок (22:22, 23:23). Але команда Віталія Андронова закинула тричі поспіль (26:23) і втримала лідерство до кінця матчу.

1 жовтня команди зіграють ще один товариський поєдинок.

Жіноча збірна України готується до ігор 1-го раунду кваліфікації на чемпіонат світу-2023 проти збірної Люксембургу, що пройдуть у Люксембургу 1-го та 2-го листопада.