4 українські боксери Муей Тай вийшли в фінал Всесвітніх ігор-2022

17.07.2022 07:20 1358 0

На Всесвітніх іграх-2022 одразу чотирі представники України - Анастасія Кулініч, Ігор Любченко, Олександр Єфіменко та Олег Приймачов вийшли у фінал турніру з таїландського боксу Меуй Тай. Владислав Микитась програ півфінальну сутичку та позмагається за бронзову медаль.

• Олег Приймачов - Джекі Джинн (Франція)  - RSC-in

16 липня українські атлети завоювали на аренах Бірмінгема 5 медалей. Данило Фільченко (воднолижний спорт), Богдан Мочульський (джиу-джитсу) та пара Богдан Пограничний/Данило Стецюк стали володарями золота. Срібну медаль у джиу-джитсу завоювала Богдана Голуб, а бронзову - українські акробатки Вікторія Куніцка, Олександра Мальчук і Дарина Пом'яновська.

Лідирує в медальному заліку Німеччина -  43 (23 золотих, 6 срібна та 14 бронзові). На другу сходинку піднались американці - 35 (13-15-7), на третє місце увірвалася Україна - 39 (13-11-15).