Збірна України вперше в історії виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби

Олександр Булава — 4 липня 2022, 11:24

Збірна України успішно завершила юніорський чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 20 років, що відбувся у Римі.

За підсумками виступів у трьох дисциплінах – жіночій, вільній і греко-римській боротьбі – українська команда вперше в історії виграла медальний залік подібних змагань.

"Синьо-жовті" завоювали 16 медалей: 6 золотих, 2 срібні та 8 бронзових. Найкращі результати показала жіноча збірна, в якої на рахунку вісім медалей і одразу чотири перемоги. Титули чемпіонок Європи вибороли Олександра Хоменець, Юлія Лесковець, Марина Скобельська та Ірина Заблоцька.