Ураган з труднощами переграв Араз у Лізі чемпіонів

Забитих голів у першому таймі вистачило для перемоги
28.10.2021 20:54 2074 0

Сьогодні, 28 жовтня, в Івано-Франківську стартував основний раунд Ліги чемпіонів з футзалу у шостій групі (Шлях B).

У першому матчі Юнайтед Галац (Румунія) поступився команді Лічені (Косово) - 4:6.

У другому матчі чемпіон України Ураган протистояв Аразу (Азербайджан). Ураган завдяки голам Шведа та Фаренюка на перерву пішов за рахунку 2:0. У другому таймі гості ризикнули та у середині тайму грали з 5-им польовим. І гравцям Араза вдалося один гол відіграти. Відзначимо, гравці Урагану у цьому матчі не реалізували чимало створених моментів, особливо не щастило Абакшину, який втратив сім моментів. Та все ж Ураган втримав переможний рахунок.

Команди поборються за єдину путівку до еліт-раунду. 29 та 31 жовтня відбудуться матчі 2-3 турів групи 6.