Український плавець здобув золото на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

Друга нагорода юного плавця
26.07.2019 22:20 1786 0

Чемпіоном літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з плавання став Ростислав Крижанівський, третю сходинку посіла Євгенія Жукова.

Про це повідомляє прес-служба НОК України.

Ростислав Крижанівський подолав дистанцію 100 м брасом за 1,02,36 хв, випередивши найближчих переслідувачів з Великої Британії та Франції й гарантувавши собі перше місце.

Євгенія Жукова пропливла 100 м у дисципліні плавання на спині, продемонструвавши результат 1,02,85 хв, і розташувалася на третій, бронзовій, сходинці.

Варто зазначити, для Ростислава Крижанівського це вже друге досягнення на ЄЮОФ – раніше юнак подолав удвічі довшу дистанцію зі срібним результатом.

Раніше Ковтун разом з Назаром Чепурним і Володимиром Костюком виграв золото в командних змаганнях.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль проходить в Баку з 21 по 27 липня.