Українські дзюдоїсти виграли дві медалі на етапі Гран-прі в Загребі

29.07.2018 23:30 2317 0

Джерело - УНІАН.

Українські дзюдоїсти Яків Хаммо і Єлизавета Каланіна виграли дві медалі на етапі Гран-прі в Загребі .

Наші важковаговики Яків Хаммо (+100 кг) і Єлизавета Каланіна (+78 кг) виграли малі фінали у своїх вагових категоріях і принесли нашій збірній дві бронзи.

Про це повідомляє Федерації дзюдо України.

Каланіна на старті виграла у Гульшан Іссанової (Казахстан).

У наступному поєдинку українка не зуміла здолати Марину Слуцьку з Білорусі, тому була змушена брати участь у "втішний" сітці.

Чергова перемога над Ларисою Церіч з Боснії і Герцеговини вивела Єлизавету в малий фінал. У поєдинку за "бронзу" опонентка з Туреччини Кайра Саїт через травму не змогла взяти участь.

Неявка суперниці автоматично принесла Каланіній бронзу.

Яків Хаммо впевнено здолав у малому фіналі австрійця Стефана Хегуя, вигравши двобій іппоном за 2 хвилини до закінчення сутички.

Для перемоги українцю знадобилося менше двох хвилин.

Турнірний шлях склався для нашого дзюдоїста так: на старті він вибив з боротьби словенця Енея Марініча, потім - Бекболота Товтогонова з Киргизстану, потім - Інала Тасоєва з Росії.

Щоправда, у півфіналі Хаммо поступився грузину Гураму Тушішвілі. За крок від нагороди зупинився ще один українець Данило Гуцол (категорія до 100 кг) із Запоріжжя, який став п'ятим.

Нагадаємо, з 27-го по 29 липня в Загребі проходив турнір серії Гран-прі.

Цими змаганнями наші дзюдоїсти почали боротьбу за ліцензії Олімпійських ігор в Токіо-2020.

Нагадаємо, що український дзюдоїст виграв золото на європейських студентських іграх.