Збірна України не змогла вийти у півфінал Євро

27.07.2018 08:30 2655 0

26 липня, збірна України втратила перемогу над македонцями і не вийшла в півфінал Євро-2018 (U-20).

Молодіжна збірна України з гандболу провела матч останнього туру групового турніру на чемпіонаті Європи-2018 серед команд другого дивізіону.

Команда Сергія Ярового зустрічалася з господарями і фаворитами турніру - Македонією. Для виходу в 1/2 фіналу українським гандболістам потрібна була перемога і вони були близькі до цього: виграли перший тайм напруженого матчу 15:14, були попереду за 10 хвилин до фінальної сирени 24:23.

На останній хвилині рахунок був нічійним 27:27, але македонці зусиллями свого лідера Маріо Тановскі забили вирішальний гол і вирвали перемогу 28:27. Кращим снайпером збірної України став Владислав Кобза - 10 голів.

Посівши третє місце в групі, збірна України вибула з боротьби за медалі і підвищення в класі. У півфінал від квартету В пробилися Македонія і Швейцарія. Українці проведуть два матчі втішного турніру за 5-8 місця.

28 липня команда Ярового зустрінеться з Естонією.

У півфінальних парах чемпіонату Європи зіграють Фарери - Македонія, Білорусь - Швейцарія.

Раніше стало відомо коли чемпіони України розпочнуть підготовку до сезону.

Нагадуємо, що український клуб зіграв з ПСЖ у Лізі чемпіонів.