Українці здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи

02.07.2018 09:47 939 0
Олег Кухарик

В Італії пройшов чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів.

Українці виграли сумарно чотири золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі.

Серед молоді золото в Олега Кухарика на байдарці-одиночці на 500 м, він випередив найближчого суперника на 0,8 сек.

Також золото у Людмили Лузан, вона на дистанції 500 м, на каное-одиночці обійшла срібну призерку на 2,8 сек.

Срібло виграли Тарас Мазовський і Денис Філатов на каное-двійці на 500 м, вони програли переможцю 0,5 сек.

Бронзові медалі виграли Людмила Лузан і Анастасія Четверикова на каное-двійці на 500 м, вони програли переможцям 4,6 сек.

Також третіми фінішували Дмитро Даниленко, Данило Кузьмін, Дмитро Костішен і Денис Лахманов на байдарці-четвірці на 500 м, вони програли секунду золотим медалістам.

Серед юніорів також є призери.

Так, золото на каное-четвірках на 500 м виграли Дмитро Озимок, Олександр Яцюк, Павло Семенюк, Ілля Шаргородський, які обійшли найближчих переслідувачів на 1,5 сек.

Індивідуально ще одне золото виграв Дмитро Озимок на каное-одиночці на 200 м, він був швидше срібного призера лише на 0,07 сек.

Бронза в активі у Юрія Зуба - в байдарці-одиночці на 200 м він програв переможцю 0,9 сек.

Раніше українці виграли срібло і бронзу на чемпіонаті Європи.

До цього українка Димченко перемогла на престижній регаті в Італії.