Жан Беленюк - срібний призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби. ФОТО

15.08.2016 23:43 26584 0

Збірна України продовжує залишатися без золота на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

У понеділок, 15-го серпня, особливі сподівання була покладені на Жана Беленюка, який вийшов у фінал олімпійського турніру з греко-римської бротьби у категорії до 85 кг.

Зазначимо, що в 1/8 фіналу українець з рахунком 9:0 переміг представника Єгипта Ахмеда Саада.

У чвертьфіналі суперником Беленюка став представник Болгарії Ніколай Байраков. Жан впевнено переміг його з рахунком 10:1.

У півфіналі українець розібрався з представником Білорусі Джавідом Гамзатовим. Підсумковий рахунок - 6:0

У фінальній сутичці суперником був Давіт Чакветадзе. 23-річний борець народився у Грузії, але виступає під знаменами Росії.

Перший період пройшов у рівній боротьбі. Жоден зі спортсменів не хотів ризикувати. Судді першим у партер вирішили поставити українця. Жан зумів протриматися той час, поки суддя не дав свисток і не поставив суперників на ноги.

А через секунд 10-15 суддя вже росіянина поставив у партер. І Беленюк свій шанс використав, щоб заробити свої два бали та вийти вперед.

А у другому періоді за "справу" взялися судді. Спочатку вони дали одне очко Давіту за те, що українець занизько тримав голову.

Другу нагоду у партері Чакветадзе використав. Навіть більше, йому дали відразу аж чотири бали незрозуміло за що.

За рахунку 2:7 Беленюк уже нічого не міг зробити за ту хвилину, яка залишалася до кінця сутички.

Бронзові нагороди у цій дисципліні вибороли Джавід Гамзатов з Білорусі та Деніс Максиміліан Кудла з Німеччини.