На чемпіонаті світу з муей-тай українці здобули 8 медалей, дві з яких золоті

Сергей Шемшученко — 31 травня 2016, 18:38

28-29 травня в містечку Йонкопінг (Швеція) визначилися чемпіони світу та призери з таїландського боксу муей-тай.

Збірна України, представлена 14 спортсменами, виборола 8 нагород - 7 у чоловіків та 1 у жінок, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Блискучий результат на планетарному форумі продемонстрував титулований лідер команди Ігор Любченко (63,5 кг).

Українець вчетверте виграв чемпіонат світу. У фіналі 2016 року він сперечався за перемогу з росіянином.

Другу золоту до скарбнички поклав Олег Приймачов у категорії до 91 кг. Для цього у "золотому" матчі він подолав опір білоруса.

Єдину нагороду у жіночій команді України виборола Ірина Чернова (60 кг). Вона поступилася у фіналі ізраїльській спортсменці.

На другу сходинку п’єдесталу пошани у чоловічому турнірі піднялися Костянтин Трішин (57 кг), Михайло Васіліогло (60 кг) і Рогава Цотне (+91 кг).

Також в активі наших хлопців дві бронзи. Євгеній Скляров став третім у вазі 51 кг, Анатолій Суханов - у 81 кг.