На Кубку Світу в Китаї Шемякіна виборола бронзу

Сергей Шемшученко — 16 листопада 2014, 23:22

Українська шпажистка Яна Шемякіна завоювала свою першу нагороду в поточному сезоні.

На етапі кубка світу в Хучжоу бронзова призерка Чемпіонату Світу 2014 піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани, пише НФФУ.

Успішно обігравши росіянку Алєксандру Магдич, і трьох господинь турніру - Гун Жун Хоу, Ін Мін Хоу і Юджі Сун, Яна в півфіналі поступилася лідеру світового рейтингу і майбутній переможниці турніру венгерці Емеше Сас.

Анфіса Почкалова, яка три тижні тому завоювала золото етапу кубка світу в Ліньяно, цього разу фінішувала на п'ятнадцятому місці.

Потрапити до вісімки найсильніших Анфісі завадила спортсменка з Гонконгу Вай Ман Конг (11:10).

В командному турнірі, який відбувся вслід за індивідуальними змаганнями, українки завоювали тринадцяте місце.

Право боротися в чвертьфіналі наші спортсменки поступилися китаянкам (37:44), далі з розривом в один укол зазнали поразки від Румунії (42:43), і в боротьбі за 13-16 місця обіграли спочатку Францію (28:27), а після - Швейцарію (41:40).