Джиро д'Італія-2013 виграв Віченцо Нібалі

Сергей Шемшученко — 26 травня 2013, 23:23

Марк Кавендіш ("Omega Pharma-Quick Step") виграв свій п'ятий етап на "Giro d'Italia 2013", ставши переможцем заключного дня італійської супербагатоденки.

Завдяки своїй команді британець зумів добре прийти на фініші, де і розібрався зі своїми суперниками. Саша Модоло ("Bardiani-CSF") фінішував другим, третім став Еліа Вівіані ("Cannondale").

Окрім п'ятьох перемог на етапах "Giro d'Italia", Кавендіш також завоював майку найкращого спринтера, випередивши у цій номінації на 30 очок Віченцо Нібалі.

Сам італієць завоював майку переможця перегонів. У підсумку гонщик "Астани" випередив на 4 хвилини і 43 секунди Рігоберто Урана ("Sky Procycling"), і на 5:52 Кадел Еванса ("BMC Racing Team").

Також до десятки кращих потрапили Мікеле Скарпоні ("Lampre - Merida"), Карлос Бетанкур ("AG2R La Mondiale"), який виграв білу майку та став найкращим молодим гонщиком гонки, Пжемислав Немец ("Lampre - Merida"), Рафал Майка ("Team Saxo-Tinkoff"), Бенат Інчаусті ("Movistar Team"), Мауро Сантамброджіо ("Vini Fantini") і Доменіко Поццовіво ("AG2R La Mondiale").

Українець Ярослав Попович ("RadioShack - Leopard") став 133-м. Гірським королем гонки став Стефано Пірацці ("Bardiani Valvole - CSF Inox"), інформує sportclub-isd.com.