Бабарика здобув бронзову медаль на марафоні у Братиславі

Сергей Шемшученко — 25 березня 2013, 14:31

Минулого вік-енду відбулися змагання з легкої атлетики, де вдалими виступами відзначилися українці.

Олександр Бабарика посів третю сходинку на марафоні у Братиславі, пише офіційний сайт ФЛАУ.

Попереду українця фінішували лише два атлети з Кенії. Час Бабарики - 2 години 20 хвилин і 20 секунд.

Двох сходинок до п’єдесталу не вистачило ще одному українцеві - Євгену Гливі. З результатом 2:33:18 год він став п’ятим.

Найкращий результат сезону у світі з ходьби на 50 км продемонстрував Ерік Баррондо (Гватемала) - 3:41:09. Участь у змаганнях також брав українець Олександр Венгловський. З особистим рекордом (3:56:07) він фінішував шостим.

20-кілометрову дистанцію виграв словак Матей Тот (1:22:17). Українець Олексій Мельник перетнув фінішну лінію четвертим, встановивши особистий рекорд (1:30:02).