Гольовий пас Велозу не допоміг Португалії перемогти в Ізраїлі

Сергей Шемшученко — 22 березня 2013, 19:18

У непростому поєдинку групи "F" відбору до ЧС-2014 у місті Рамат-Ган збірні Ізраїлю та Португалії завершили матч унічию - 3:3.

"Хрестоносці" з Мігелем Велозу (30-й матч у національній команді) у стартовому складі почали поєдинок дуже жваво, відкривши рахунок уже на другій хвилині, пише офіційний сайт київського "Динамо".

Вперед свою команду вивів захисник пітерського "Зеніта" Бруну Алвеш, надіславши головою м'яч у сітку з лінії воротарського. Зазначимо, що гольовий пас на свій рахунок записав саме Велозу.

Забігаючи вперед можна сказати, що "динамівець" залишив поле на 60-й хвилині, поступившись місцем Карлушу Мартіншу з "Бенфіки". До того моменту піренейці вже програвали - 1:2.

Ще через 10 хвилин ізраїльтяни знову забили, але втримати перевагу не зуміли. На 72-й хвилині зустрічі розрив до мінімуму скоротив Елдер Поштіга, а на третій компенсованій хвилині нічию своїй команді приніс захисник Фабіу Коентрау - 3:3.

Наступний свій матч португальці проведуть 26-го березня у Баку проти збірної Азербайджану.