На турнірі "Петербурзька осінь" молодіжна збірна України вийшла у фінал

Сергей Шемшученко — 15 грудня 2012, 20:30

У Росії у півфіналі турніру з футзалу "Петербургзька осінь" молодіжна збірна України перемогла господарів та отримала шанс вибороти головний трофей змагань.

У першій половині зустрічі обидві команди діяли дуже обережно та сконцентрувалися на захисті, пише прес-служба ФФУ.

Рахунок вдалося відкрити українцям, але росіяни швидко відігралися. На перерву гравці пішли з цифрами 1:1 на табло.

Другий тайм проходив з мінімальною кількістю гольових моментів, але цього разу спершу відзначилася збірна Росія. Щоб зрівняти рахунок, тренер української команди Євген Ривкін наприкінці зустрічи випустив п'ятого польового гравця і на 38-й хвилині рівновага відновилася.

2:2 - з таким рахунком півфіналісти завершили основний час, а також доданий. Долю матчу було вирішено у серії пенальті. Влучність і вдача цього дня були на боці України: наші гравці вразили ворота суперника на один раз більше.

У фіналі збірна України зіграє з переможцем пари Словаччина - Іран. Зустріч відбудеться 16 грудня.