Кубок світу. Верняєв узяв золото у вправах на брусах, Воробйов - бронзу

Сергей Шемшученко — 30 листопада 2012, 17:45

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який закінчився у чеській Остраві, українські спортсмени здобули дві медалі.

Учаснику Ігор ХХХ Олімпіади Олегу Верняєву не було рівних у вправах на брусах, пише прес-служба НОК.

Його програма була найскладнішою - базова оцінка 6,700, а виконання композиції судді оцінили 8,750 бала. З сумою 15,450 пункту Олег посів перше місце.

Вперше у цьому сезоні на етапах Кубку світу зумів піднятися на п’єдестал пошани бронзовий призер Олімпійських ігор Олександр Воробйов.

Як і у Пекіні-2008, нашому гімнасту підкорилися кільця. З оцінкою 15,500 Олександр фінішував третім.

На наступний етап, який відбудеться цими вихідними у Штутгарті, наші гімнасти не отримали запрошення. А на заключному етапі (8 грудня в Глазго) у багатоборстві виступатиме Олег Верняєв.