Ремень та Єфремова здобули медалі на змаганнях в Туреччині

Сергей Шемшученко — 25 червня 2011, 18:25

В Туреччині відбувся другий етап змагань серед спортивних клубів, де вдало виступили українські легкоатлети Марія Ремень та Антоніна Єфремова.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Ремень на жіночій стометрівці фінішувала другою, поступившись болгарці Івет Лаловій. Час українки - 11.40сек, болгарської спринтерки - 11.37.

Натомість Ремень реваншувалася перед своєю суперницею, вигравши забіг на 200 м з результатом 22.88сек. Лалова фінішувала другою, програвши українці більше 2 метрів.

Антоніна Єфремова фінішувала першою на дистанції 400 метрів серед жінок. Втім, через несправності електроніки, її результат було зафіксовано за ручним хронометражем - 51.8сек.

Також обидві наші спринтерки стали переможницями цих змагань в естафеті 4х100метрів.