Петлюк перемогла на міжнародному турнірі в Німеччині

Сергей Шемшученко — 15 лютого 2010, 11:55

Українська легкоатлетка Тетяна Петлюк святкувала перемогу на міжнародному турнірі в Німеччині.

В Лейпцигу срібна призерка зимових чемпіонатів Європи та світу перемогла на своїй коронній дистанції 800 метрів - 2:02.01.

Нагадаємо, що нинішньої зими Тетяна Петлюк не ставить за мету виступ на чемпіонаті світу в закритих приміщеннях в Досі.

У секторі для стрибків у довжину неодноразова чемпіонка України, найсильніша на сьогодні наша стрибунка Вікторія Рибалко з Запоріжжя показала скромний результат 6 м 34 см, і фінішувала поза вісімкою фіналісток.

Перемогла тут юна росіянка, лідер світового сезону Дар'я Клішина. Цього разу вона встановила рекорд німецького турніру 6 м 74 см, інформує сайт Федерації легкої атлетики України.